Finalizacija

Pomoćni radnik/ca u finalizaciji proizvoda – Novi Sad
Novi Sad
Puno radno vreme

Opis posla

Potrebni radnici do 30 godina starosti za posao pomoćnog radnika u finalizaciji proizvoda u Novom Sadu.

Opis posla:

  • Prima radne zadatke od Šefa smene ili Koordinatora proizvodnje ili Šefa proizvodnje;
  • Finalizuje proizvod polaganjem unutrašnje obloge ukoliko je proizvod sadrži;
  • Ugrađuje unutrašnje elemente proizvoda;
  • Dorađuje elemente/materijale koji se koriste za ugradnju/oblaganje;
  • Priprema alate, uređaje i radno mesto za nanošenje lepkova / premaza;
  • Priprema drvene površine za nanošenje premaza i bajcuje;
  • Nanosi lepkove i premaze na transportne kofere ili druge proizvode;,
  • Pregleda izrađeni proizvod i ispravlja uočene greške.

Radno vreme: od 06h do 14h, radnima danima.

Zarada: 350rsd/h + putni troškovi.

Uslovi: prednost imaju kandidati sa iskustvom u proizvodnji.

Karakteristike posla

Kategorija
Fabrika
Zarada
350rsd/h + putni troškovi

Aplicirajte

Prijavite se

Imate pitanja?

Kontaktirajte nas