Škola glume

Organizator operativnih poslova u poznatoj školi glume – Više gradova
Više gradova
Pola radnog vremena

Opis posla

Da li želiš da radiš u mladom, posvećenom, energičnom i odgovornom kolektivu?

Ovo je prava prilika za tebe!

Potrebni radnici do 30 godina starosti rad u poznatoj školi glume na poziciji organizatora operativnih poslova u više gradova.

Opis posla:

  • Evidentira uplate korisnika;
  • Priprema izvode i račune za knjiženje;
  • Komunicira sa korisnicima putem telefona, mejla i aplikacije;
  • Kreira nedeljne i mesečne izveštaje za direktora;
  • Šalje obaveštenja korisnicima;
  • Komunicira sa knjigovodstvom i pravnim timom;
  • Kreira mesečni raspored predavanja;
  • Plaća dobavljačima;
  • Proverava ažurnost i tačnost unetih podataka.

Radno vreme: 4h dnevno, radnim danima (mogućnost prilagođavanja i usklađivanja).

Zarada: u dogovoru sa poslodavcem.

Veštine:

  • Preuzima odgovornost;
  • Uredna i pedantna;
  • Komunikativna;
  • Organizovana;
  • Kreativno razmišlja;
  • Tehničke veštine (email, Word, Excel), osnovni nivo;
  • Timski rad.

Uslovi:

  • Prednost imaju kandidati koji su radili na sličnim odgovornim pozicijama;
  • Prednost imaju kandidati koji savesno izvršavaju zadatke i poseduju navedene veštine.

Napomena: neophodno je da kandidat bude dostupan i van radnog vremena u slučaju nepredviđenih okolnosti.

Gradovi: rad od kuće ili iz kancelarije u Beogradu, Nišu i Novom Sadu.

Karakteristike posla

Kategorija
Ostalo
Radno vreme
4h dnevno

Aplicirajte

Prijavite se

Imate pitanja?

Kontaktirajte nas