Komercijalista

Komercijalista/Menadžer prodaje – Novi Sad
Novi Sad
Puno radno vreme

Opis posla

Potrebni studenti i srednjoškolci do 26 godina starosti za posao komercijaliste u Novom Sadu.

Opis posla:

  • identifikovanje potencijalnih klijenata i aktivno traganje za novim poslovnim prilikama;
  • prezentacija i prodaja IT usluga i proizvoda potencijalnim i postojećim klijentima;
  • sprovođenje pregovora i zatvaranje prodajnih dogovora;
  • priprema i slanje ponuda;
  • vođenje prodajne dokumentacije;
  • izveštavanje o tržišnim trendovima, konkurenciji i aktivnostima koje mogu uticati na poslovanje.

Radno vreme: 5 dana u nedelji, u dogovoru sa poslodavcem.

Zarada: fiksna plata + bonusi.

Uslovi:

  • iskustva u prodaji IT usluga/proizvoda;
  • napredno znanje engleskog jezika (pisanog i govornog).

Veštine:

  • sposobnost za identifikovanje potencijalnih klijenata i uspostavljanje dugoročnih odnosa sa njima;
  • sposobnost prezentacije naših proizvoda i usluga na ubedljiv i profesionalan način;
  • snažne komunikacijske i pregovaračke veštine;
  • odlične organizacijske veštine i sposobnost samostalnog rada;
  • profesionalan pristup i posvećenost zadacima.

Karakteristike posla

Kategorija
Prodaja
Zarada
fiksna plata + bonusi

Aplicirajte

Prijavite se

Imate pitanja?

Kontaktirajte nas