Zadruga nove generacije

Sve što vam je potrebno na klik od vas

U potrazi ste za poslom?

Pogledajte celokupnu listu svih poslova koje imamo u bazi.

Poslodavac ste?

Oglasite sve otvorene pozicije u vašoj kompaniji klikom ispod.

Grafički dizajner – Niš

Niš Puno radno vreme

Potreban radnik/ca za posao grafičkog dizajnera u organizaciji koja se sastoji iz nekoliko Start up brendova.

Posebnu vrednost ima to što je svaki od projekata u različitom stepenu razvoja, neki su u fazi rasta i skaliranja, dok se neki spremaju za izlazak na tržište, što omogućava da se isprati ceo proces razvoja jedne ideje sve do njenog stabilnog rasta i razvoja.

Obaveze:

-rad na razvoju vizuelnog identiteta projekata, kampanja u brendova;

-razvijanje ilustraciije u AI formatu za You&Me brend- pogledati na sajtu projekta (www.youandme.rs)

-osmišljavanje i razvijanje vizuelnih ideja, koncepta i dizajna za potrebe različitih online kanala komunikacije (web stranice, landing page, sales page, social media postoviitd.);

-osmišljavanje i razvijanje vizuelne ideje, koncepta i dizajna za potrebe proizvoda.

Ukoliko:

-znaš da koristiš alate za rad (Adobe Creative Suite)

-imaš dobru procenu vremena potrebnog za obavljanje zadatka;

-imaš želju da učiš i razvijaš se u Start up i marketing svetu;

-želiš da radiš u timu gde je svaki deo posla zanimljiv, kreativan i nosi ogromnu mogućnost napredovanja

očekujemo tvoju prijavu.

Radno vreme: 8h

Naknada: Po dogovoru.

Zbog trenutne situacije posao bi se obavljao od kuće.

Karakteristike posla

Kategorija poslaDuži period
Opis poslaGrafički dizajner.
NaknadaU dogovoru sa poslodavcem.
Radno vreme8h.

Aplicirajte putem forme ispod

Unesite ispravnu email adresu
Unesite ispravan broj telefona

Na objavljeni posao mogu se prijaviti samo članovi zadruge. Da biste postali član, možete to učiniti ovde. Prilikom učlanjenja u našu bazu članova i konkurisanja na objavljene oglase za posao, Studentsko omladinska zadruga “BOX Poslovi” prikuplja i obrađuje vaše podatke o ličnosti kako bi vam uspešno pružila usluge.

Imate pitanja?

Tu smo da vam pomognemo, sve informacije možete pronaći na kontakt strani.